Ogłoszenia parafialne: 18.12.16 r. – IV Niedziela Adwentu

 1. Dziś obchodzimy IV Niedzielę Adwentu. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15.30
 2. Dziś w domu katechetycznym jest organizowany kiermasz z okazji świąt Bożego Narodzenia, podczas którego dzieci  oferują  ozdoby świąteczne i pierniki, natomiast Caritas – świąteczne  ciasto i stroiki.
 3. Dziś w niedzielę rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE, które wygłosi O. Joachim Kusz ze Zgromadzenia Misjonarzy oblatów Maryi Niepokalanej z Poznania.
 4. Dziś w niedzielę o godz. 17:30 spotkanie opłatkowe dla Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 5. Obok figury Matki Bożej w naszej świątyni jest ustawiony kosz na prezenty, które zostaną rozlosowane wśród dzieci, uczestniczących we mszach św. roratnich. Prosimy parafian o włączenie się w ten dar serca. „Bóg zapłać” za te wszystkie dary, które ofiarowujemy naszym dzieciom.
 6. W poniedziałek o godz. 19:00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych
 7. Od poniedziałku na okres świąteczny i kolędowy kancelaria parafialna i Caritas będą nieczynne. Ważne sprawy będą załatwiane po mszy św.
 8. We wtorek o godz. 11:00 msza św. dla chorych i starszych z udzieleniem Sakramentu Chorych z błogosławieństwem lourdzkim. Po mszy św. zapraszamy na wieczerzę wigilijną.
 9. W środę od godz. 10.00 odwiedziny chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii
 10. W czwartek o godz. 6.30 msza św. w intencji katechetki Ewy z okazji urodzin.
 11. W piątek spowiedź św. 00- 18.00, natomiast w sobotę od 7:00 – 10:00
 12. W piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.
 13. W sobotę o godz. 16.00 odprawiona zostanie pasterka dla dzieci, natomiast o godz. 24.00 – pasterka dla dorosłych. Kolekta z pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia Dzieci Nienarodzonych.
 14. Wierni, którzy przyjęli komunię św. o północy, będą ją mogli przyjąć po raz drugi w czasie późniejszych mszy świętych.
 15. W przyszły poniedziałek, Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia przypada Święto Św. Szczepana. Porządek mszy św. jak w niedziele.

Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Parafianina można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.