Ogłoszenia parafialne: 15.01.17 r. – II Niedziela Zwykła

  1. Zapraszamy na nabożeństwo na godz. 15:30
  2. Dzisiejsza kolekta kolędowa jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
  3. W środę rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. W piątek o godz. 21:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o łaski Boże  przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i oddanie czci relikwii Świętego.
  5. W sobotę obchodzimy Dzień Babci, a w niedzielę – Dzień Dziadka – pamiętajmy o modlitwie.
  6. W sobotę 18.02 Rada Parafialna i Caritas parafialny organizuje bezalkoholową zabawę karnawałową. Bilety w cenie 70 zł od osoby można nabyć w zakrystii.
  7. W okresie ferii zimowych nie będzie mszy św. szkolnej w piątek o godz. 17:00
  8. W okresie ferii kancelaria parafialna czynna: poniedziałek, wtorek i piątek od godz. 16:30 do 17:30.
  9. Przypominamy, że każdy z parafian (i nie tylko): pracujący, emeryt, rencista osiągający przychody może bez ponoszenia żadnych kosztów odpisać 1% od swojego podatku i przeznaczyć na działalność organizacji pożytku publicznego. Nasza parafia również jest taką organizacją i może być beneficjentem tego odpisu. Zachęcamy do przekazywania swojego 1% na rzecz naszej parafii – środki pozyskane z tego tytułu zostaną przeznaczone na cele charytatywne i statusowe, którym parafia patronuje i wspiera.
  10. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.