Ogłoszenia parafialne: 23.07.17 r. – XVI Niedziela Zwykła

 1. Dziś o godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwo.
 2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 3. Dziś Uroczystość Odpustowa w kościele św. Marii Magdaleny w Rudach.
 4. Od poniedziałku do soboty na Górze św. Anny święto młodzieży.
 5. We wtorek wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców godz. 18.00 msza św., nabożeństwo i błogosławienie kierowców i pojazdów. Kolekta z tego dnia jest przeznaczona na środki transportu dla misjonarzy.
 6. W sobotę o godz. 17:00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii Uroczystość odpustową ku czci św. Anny. Suma odpustowa, którą odprawi kanclerz Kurii ks. Sebastian Wiśniewski o godz.11:00, natomiast uroczyste nieszpory o godz. 15:00. W tym dniu będzie odprawiona msza św. o godz. 6:30.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 zapraszamy na koncert odpustowy w wykonaniu zespołu dziecięco-młodzieżowego, orkiestry dętej z Sanktuarium św. Floriana w Chorzowie.
 9. W dniach 17-19 sierpnia wyrusza 25 pielgrzymka Diecezji Gliwickiej na Jasną Górę pod hasłem „Idźcie i głoście”. Rozpoczęcie mszą św. w katedrze w czwartek o godz. 8:00. Chętnych prosimy o zapisy w kancelarii parafialnej z podaniem numeru PESEL.
 10. Prasę katolicką tj. Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego można nabyć po każdej Mszy św.
 11. Zmarła nasza parafianka Maria Rut. Pogrzeb we wtorek o godz. 11:00 na Cmentarzu Komunalnym w Łabędach. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…