Ogłoszenia parafialne: 24.09.17 r. – XXV Niedziela Zwykła

  1. Dziś o godz. 15:30 zapraszamy na nabożeństwo
  2. Dziś o godz. 17.00 nauki przedślubne w naszej parafii
  3. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego we wtorki po Mszy świętej wieczornej.
  4. W piątek po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie młodzieży.
  5. W piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  6. W każdą sobotę o godz. 17:00 okazja do spowiedzi św.
  7. Nabożeństwo Słowa Bożego we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  8. Od niedzieli zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym przed Mszą św. wieczorną o godz. 18:00, w piątek dla dzieci po Mszy św. szkolnej i sobotę o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o godz. 15.15. Przed każdym nabożeństwem różańcowym dzieci otrzymują obrazki. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają różaniec w kościele, publicznej kaplicy, w rodzinie lub w społeczności zakonnej oraz innym stowarzyszeniu pobożnym. Odpustu powyższego można dostąpić każdego dnia w ciągu roku.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem na caritas
  10. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.