Ogłoszenia parafialne: 01.10.17 r. – XXVI Niedziela Zwykła

 1. Dziś o godz. 15:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, podczas którego będą poświęcone różańce.  
 2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
 3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Dziś o godz. 17.00 kolejna nauka przedślubna w naszej parafii w domu katechetycznym.
 5. Od poniedziałku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.00, w piątek dla dzieci po Mszy św. szkolnej i sobotę o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o godz. 15.15. Przed każdym nabożeństwem różańcowym dzieci otrzymują obrazki. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają różaniec w kościele, publicznej kaplicy, w rodzinie lub w społeczności zakonnej oraz innym stowarzyszeniu pobożnym. Odpustu powyższego można dostąpić każdego dnia w ciągu roku.
 6. We wtorki spotkania kręgu biblijnego po wieczornej Mszy św.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum 02 lub 05.10 po wieczornej Mszy św. oraz 16 lub 19.10 po wieczornej Mszy św.
 8. W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Katechezę dla dorosłych, o temacie: Zagadnienie grzechu. 7 grzechów głównych.
 9. W czwartek – Pierwszy Czwartek Miesiąca. Msza św. o godz. 6:30 o powołania kapłańskie i zakonne, natomiast o godz. 17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. W piątek obchodzimy I piątek miesiąca, Msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6.30
 11. W każdy piątek po nabożeństwie różańcowym spotkania grupy młodzieżowej
 12. Spotkania młodzieży w piątki po Mszy św. o godz. 18.30.
 13. W sobotę o godz. 8.00 odwiedziny chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
 14. W przyszłą niedzielę obchodzimy XVII Dzień Papieski „ Idźmy naprzód z nadzieją”, ŚWIĘTEGO Jana Pawła II. Przed kościołem zbiórka na Dzieło III Tysiąclecia i możemy nabyć tradycyjne papieskie kremówki.
 15. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, Parafianina można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła