Ogłoszenia parafialne: 08.10.17 r. – XXVII Niedziela Zwykła

 1. Dziś obchodzimy XVII Dzień Papieski „ Idźmy naprzód z nadzieją”, ŚWIĘTEGO  Jana Pawła II. Przed kościołem zbiórka na Dzieło III Tysiąclecia i możemy nabyć tradycyjne papieskie kremówki.
 2. Dziś o godz. 15:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 3. Dziś spotkanie z zespołem synodalnym o godz. 17.00 w domu katechetycznym
 4. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedzielę zbiórka przed kościołem dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 5. Dziś o godz. 17.00 kolejna nauka przedślubna w naszej parafii w domu katechetycznym.
 6. We wtorki spotkania kręgu biblijnego po wieczornej Mszy św.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII w poniedziałek lub czwartek po wieczornej Mszy św.
 8. W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na Katechezę dla dorosłych, o temacie: Sumienie w nauczaniu Kościoła Katolickiego.
 9. W piątek o godz. 19:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Misjonarz Jan Kaczmarek.
 10. W każdy piątek po nabożeństwie różańcowym spotkania grupy młodzieżowej
 11. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 spotkanie Róż Różańcowych
 12. W przyszłą niedzielę obchodzimy 27 rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Okolicznościowe kazanie i sumę z okazji rocznicy poświęcenia kościoła odprawi ks. misjonarz Jan Kaczmarek. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i zabawy, do poznania grup parafialnych, zakupu rękodzieła i książek religijnych oraz spędzenia czasu w naszej kawiarence. Szczegółowe informacje dotyczące kiermaszu są wywieszone w gablotkach.
 13. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła