Ogłoszenia parafialne: 05.11.17 r. – XXXI Niedziela Zwykła

 1. Dziś zapraszamy na nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych o godz. 15:15
 2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Parafii, natomiast w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Kościół w potrzebie. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 3. Dzisiaj po Mszach św. będzie można złożyć swój podpis pod projektem ustawy #ZatrzymajAborcję, który zakłada usunięcie możliwości zabicia dziecka ze względu na podejrzenie niepełnosprawności bądź choroby. Biskupi w naszym kraju polecają modlitwie tę inicjatywę i popierają zbieranie podpisów. By podpis pod tym projektem był ważny konieczne jest podanie numeru pesel.
 4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum w poniedziałek lub w czwartek po wieczornej Mszy św.
 5. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po wieczornej Mszy św.
 6. W czwartek przypada rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, katedry Biskupa Rzymu, Matki wszystkich kościołów katolickich.
 7. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek po Mszy św. o godz. 18.30
 8. W piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego
 9. W sobotę o godz. 17:00 okazja do spowiedzi św.
 10. W piątek 27.10 odbył się XXIII konkurs biblijny etapu szkolnego z Ewangelii św. Marka. Zwycięzcami zostali: Maciej Sosna, Dominika Pokora i Borys Wiśniewski. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.
 11. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła