Ogłoszenia parafialne: 21.01.18 r. – III Niedziela Zwykła

 1. Dziś o godz. 17:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Times. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15:30
 2. Dzisiejsza kolekta kolędowa jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 3. Dziś obchodzimy Dzień Babci, a w poniedziałek – Dzień Dziadka.
 4. Jest wolna intencja: w środę o godz. 6:30.
 5. Katecheza I komunijna dzieci z rodzicami w środę o godz. 16:00 – klasa III a, o godz. 16:50 – klasa III b, w czwartek o godz. 16:00 – klasa IIIc, o godz. 16.50 – klasa III d.
 6. Katecheza dla dorosłych odbędzie się w środę po wieczornej Mszy świętej, w salce katechetycznej. Kontynuować będziemy spotkania n.t. 10 Przykazań Bożych.
 7. W środę o godz. 21.00, w kaplicy adoracji, spotkanie modlitewne mężczyzn. Serdecznie zapraszamy. 
 8. W czwartek przypada święto Nawrócenia św. Pawła
 9. W piątek spowiedź św. dla dzieci i młodzieży:
 • 15.00 – Kl. IV, V i VI
 • 16.00 – kl. VII i gimnazjum
 1. W sobotę o godz. 17:00 nauka przedchrzcielna
 2. W sobotę Rada Parafialna organizuje bal św. Alberta, na którym będzie grał zespół LANCET. W cenie jest również kolacja i zimna płyta. Zainteresowanych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Bilety w cenie 70 zł od osoby.
 3. Przypominamy, że każdy z parafian (i nie tylko): pracujący, emeryt, rencista osiągający przychody może bez ponoszenia żadnych kosztów odpisać 1% od swojego podatku i przeznaczyć na działalność organizacji pożytku publicznego. Nasza parafia również jest taką organizacją i może być beneficjentem tego odpisu. Zachęcamy do przekazywania swojego 1% na rzecz naszej parafii – środki pozyskane z tego tytułu zostaną przeznaczone na cele charytatywne i statusowe, którym parafia patronuje i wspiera.
 4. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.