Ogłoszenia parafialne: 22.04.18 r. – IV Niedziela Wielkanocna

 1. Dziś Dzień Modlitw o Powołania. W naszej parafii będziemy gościmy kleryków z naszego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu. Podczas każdej mszy św. będą dawać świadectwo służbą Bogu i bliźniemu. Tą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
 2. Dziś Uroczystość odpustowa w parafii św. Jerzego w Łabędach. Uroczysta suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 11:00, natomiast o godz. 15:00 nieszpory odpustowe połączone z nabożeństwem o powołania kapłańskie i zakonne. Dziś nie będzie nieszporów w naszej parafii.
 3. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na pokrycie kosztów remontu ogrzewania domu katechetycznego. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 4. Dziś o godz. 16:00 msza św. w intencji ks. Rafała z okazji urodzin.
 5. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski.
 6. W środę obchodzimy św. Marka Ewangelisty. Przed mszą św. procesja błagalna o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
 7. W czwartek o godz. 18:30 spotkanie w kościele z rodzicami dzieci I-komunijnych.
 8. W piątek o godz. 15:00 próba z dziećmi klas IV, które obchodzą rocznicę I Komunii św.
 9. W piątek o godz. 16:00 spowiedź św. dla dzieci.
 10. W piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Apel Jasnogórski i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 11. W sobotę o godz. 17:00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 12. W sobotę 5 maja święcenia diakonatu kleryka Mariusza Setlak w Rudach. Nasza parafia organizuje wyjazd na tą uroczystość. Zapisy w zakrystii.
 13. W niedzielę 6 maja o godz. 9:15 rocznica I Komunii św.
 14. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.
 15. Zmarła nasz parafianka Stanisława Supel. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 10:30 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Łabędach.