Ogłoszenia Duszpasterskie: XXX Niedziela zwykła – 28.10.2018 roku

 1. Witamy w naszej parafii Ojca Oblata, dziękujemy za wygłoszone słowo. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze misyjne na 2019 rok.
 2. W ubiegłą niedzielę odbyło się doroczne liczenie wiernych. W naszej parafii w niedzielnej Mszy św. Uczestniczyło 2011 osób, tj. ok. 28% wiernych zamieszkujących parafię. Serdecznie dziękujemy mariankom i ministrantom za pomoc w liczeniu.
 3. Zapraszamy dzisiaj o godz. 15.15 na nabożeństwo różańcowe.
 4. W poniedziałek o godz. 19.15 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W środę po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
 7. W czwartek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 14.00 Msza św. i nabożeństwo na cmentarzu komunalnym w Łabędach. W tym dniu nie będzie mszy św. o godz. 16:00.
 8. W piątek 02. listopada obchodzić będziemy Dzień Zaduszny. Msze św. W tym dniu: 6.30, 9.00 17.00 i 18.30. O godz. 6.30 i 18.30 Msze św. odprawiane będą za zmarłych zalecanych. Po Mszy św. Wieczornej nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych. Nie będzie w tym dniu Apelu Jasnogórskiego.
 9. Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę w dzień Wszystkich Świętych bądź w Dzień Zaduszny mogą dostąpić odpustu zupełnego (pod zwykłymi warunkami), który można ofiarować za zmarłych. W dniach od 1 do 8 listopada, wierni, którzy nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust zupełny (pod zwykłymi warunkami), który także można ofiarować za zmarłych.
 10. Do soboty (10.11) odprawiane będą nabożeństwa różańcowe za zmarłych zalecanych. W soboty o godz. 17.00, w niedzielę o 15.15, w ciągu tygodnia po Mszy św. wieczornej. Zalecki można składać w zakrystii.
 11. W sobotę 03. listopada (z racji pierwszej soboty miesiąca) od godz. 8.00 odwiedziny chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
 12. Spotkanie dla ministrantów (grupa młodsza) w sobotę o godz. 10.00.
 13. W niedzielę 04. listopada przed kościołem zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 14. W tym tygodniu w czwartek i piątek kancelaria będzie nieczynna.
 15. W listopadzie są jeszcze wolne intencje mszalne.
 16. Róże Różańcowe naszej parafii organizują w dniu 24 listopada br. pielgrzymkę do sanktuarium św. Mikołaja w Pierśćcu (k. Skoczowa). Wyjazd z parkingu koło kościoła o godz. 8.00, powrót ok. 19.00. Koszt to 30 złotych (cena nie zawiera biletów wstępu do muzeów). Zapisy w zakrystii.
 17. ZSO nr 2 w Gliwicach Łabędach zachęca do włączenia się do akcji, w której można wysłać kartkę z pozdrowieniami do żyjących jeszcze bohaterów Powstania Warszawskiego. Więcej informacji na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
 18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz kolejny numer Parafianina.