Ogłoszenia Duszpasterskie – 02.12.2018

 1. Rozpoczynamy dzisiaj czas Adwentu, a wraz z nim Nowy Rok Liturgiczny. W czasie nieszporów niedzielnych zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny oraz wieńce adwentowe. Zachęcamy, by na wigilię kupować wyłącznie pobłogosławione opłatki.
 2. Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Roratach (od poniedziałku do piątku o 6.30, a w sobotę o 8.00). Na pierwsze Roraty dzieci przynoszą serduszko z wypisanym imieniem, nazwiskiem oraz klasą. Lampiony roratnie można nabyć w zakrystii.
 3. We wtorek przypada wspomnienie św. Barbary. O godz. 8.30 z Msza św. w intencji górników i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.
 4. Po Mszy św. Wieczornej we wtorek spotkanie kręgu biblijnego.
 5. W środę o 21.00 Roraty dla mężczyzn. Zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
 7. W piątek od 16.00 do 17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży.
 8. W czasie Mszy św. wieczornej w piątek (godz. 18.30) będą Roraty dla dorosłych.
 9. O godz. 19.00 w piątek spotkanie dla młodzieży.
 10. W piątek o godz. 21.00 Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 11. W sobotę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 8.00 Msza św. w intencji Dzieci Maryi, a po niej spotkanie.
 12. Spotkanie dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 13. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla kościoła na wschodzie. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii. Bóg zapłać!
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa, w który są materiały przydatne w czasie tegorocznych rorat. Są także świece Caritas, Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom (duże 12 zł., małe 5 zł.).