Informacje Duszpasterskie: VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019 roku

1. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe na godz. 15.15. z racji dzisiejszego Dnia Matki, nabożeństwo będzie poświęcone naszym Mamom.
2. Bardzo serdecznie zapraszamy na Festyn Parafialny. Od 16.00 rozpoczną się występy dzieci oraz różne atrakcje towarzyszące. Przeprowadzony będzie konkurs parafialny z nagrodami. O godz. 17.45 wystąpi Zespół Chrząszcze, a o godz. 19.30 zaśpiewa Henryk Czich z zespołu Uniwerse. Zakończenie festyny Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie festyny, szczególnie dziękujemy za upieczone ciasta.
3. O godz. 17.00 dzisiaj trzecia nauka przedślubna.
4. Kończy się powoli miesiąc maj, zapraszamy na ostatnie Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku po Mszach św. wieczornych.
5. W poniedziałek, wtorek i środę w ramach Dni Krzyżowych, w czasie nabożeństw majowych modlić się będziemy o urodzaje oraz o uświęcenie ludzkiej pracy.
6. W czwartek o godz. 17.00 w salkach parafialnych spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.
7. W piątek o godz. 21.00 Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
8. W sobotę przypada I-sza sobota miesiąca, o godz. 8.00 odwiedziny chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. O godz. 17.00 nabożeństwo zmiany tajemnic Żywego Różańca. W tym czasie okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.
9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa Niedzielnego”.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Lewandowski Tomasz, par. św.Anny w Gliwicach
Tatar Katarzyna, par. św. Anny w Gliwicach

Cholewa Krzysztof, par. św. Anny w Gliwicach
Korgul Daria, par. św. Katarzyny w Toszku

Rajca Marcin, par. NMP Królowej Aniołów w Chudowie
Chrąchol Marta, par. św. Anny w Gliwicach

Olejarz Przemysław par. św.Anny w Gliwicach
Karbownik Klaudia par. św.Anny w Gliwicach