Informacje Duszpasterskie: 05.01.2020 roku

1. Zapraszamy dzisiaj na godz. 17.00 na koncert kolęd w wykonaniu naszego Parafialnego Chóru Cantabile. W związku z koncertem nie będzie nieszporów niedzielnych.
2. Jutro w poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to święto nakazane, tzn. każdy katolik ma w tym dniu obowiązek uczestnictwa w Eucharystii. Msze św. będą sprawowane jak w każda niedzielę: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i 16.00. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby misji.
3. We wtorek o godz. 6.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy. W kaplicy adoracji składane są ofiary, stąd w kolejnych tygodniach będą odprawiane Msze św. w tych intencjach.
4. Trwają odwiedziny kolędowe. Plan kolędy wywieszony jest w gablotkach oraz na stronie internetowej.
5. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna.
6. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje na Mszach św. porannych.
7. W sobotę o godz. 19.00 odbędzie się koncert kolęd Chóru Gregorius i Zespołu Uwielbieniowego z par. św. Jerzego. Serdecznie zapraszamy!
8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.