Informacje Duszpasterskie: 16.02.2020 roku

1. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
2. Dzisiaj po Mszach św. przed Kościołem można do puszek złożyć ofiarę dla Lenki Grządziel, na pomoc w przeprowadzeniu bardzo kosztownej operacji.
3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Obecność obowiązkowa!
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. W czwartek o godz. 17.00 w kościele odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św. oraz ich rodziców.
6. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna.
7. W piątek i sobotę o godz. 19.00 odbędą się próby przez bierzmowaniem. W sobotę kandydaci przychodzą wraz ze świadkami. Uroczystość bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek 24 lutego o godz. 18.00. Sakramentu bierzmowania udzieli Bp Jan Kopiec. Otoczmy kandydatów naszą modlitwą.
8. O godz. 21.00 w piątek zapraszamy na Apel Jasnogórski, Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz możliwość uczczenia relikwii św. Jana Pawła II.
9. W sobotę odbędą się przymiarki strojów dla dzieci pierwszokwomunijnych. O godz. 9.00 chłopcy, o godz. 10.30 dziewczynki.
10. W sobotę: o godz. 11.00 spotkanie dla wszystkich Marianek; o godz. 16.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania; o godz. 17.00 w salkach nauka przedchrzcielna do rodziców i chrzestnych.
11. W przyszłą niedzielę rozpoczną się Dni Eucharystyczne przed Wielkim Postem. Zapraszamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego. Plan adoracji zostanie podany w przyszłą niedzielę.
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego” oraz nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.
13. Podobnie jak w ubiegłych latach istnieje możliwość przekazania 1% swojego podatku na działalność statutową i charytatywną naszej parafii. Każdy z parafian (i nie tylko): pracujący, emeryt, rencista może bez ponoszenia żadnych kosztów odpisać 1% od swojego podatku. Wzory odnośnych dokumentów są wyłożone w przedsionku kościoła. W późniejszym czasie będzie również okazja, by skorzystać z darmowej pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych.