Informacje Duszpasterskie: 04.10.2020 roku

1. Trwa miesiąc październik, zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W niedziele o godz. 15.15, w ciągu tygodnia o godz. 17.15; w piątek dla dzieci po Mszy św. szkolnej, dla dorosłych o godz. 19.00, w sobotę o godz. 17.15. o godz. 15.30.
2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. W środę o godz. 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
5. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski, Koronka do Bożego Miłosierdzia.
6. W sobotę spotkania dla ministrantów: o 9.30 grupa młodsza; o 10.00 grupa starsza.
7. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00.
8. O godz. 11.00 w sobotę spotkanie scholi parafialnej.
9. Od tego tygodnia wznawia swoją działalność parafialna Poradnia Życia Rodzinnego, w I i III środę miesiąca lub po wcześniejszym umówieniu.
10. Kolekta dzisiejsza na potrzeby parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas parafii i diecezji.
11. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy kolejny Dzień Papieski św. Jana Pawła II. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Będą też tradycyjnie już do nabycia papieskie, wadowickie kremówki.
12. W przyszłą niedzielę kolekta kolekta będzie przeznaczona na wymianę nawierzchni wokół kościoła. Prace miały rozpocząć się w sierpniu, ale ze względu na obecną sytuację zostały wstrzymane. Po konsultacji z radą ekonomiczną podjęta została decyzja, by jednak podjąć się tego zadania. Dlatego raz w miesiącu kolekta będzie na ten szczególny cel przeznaczona. Można również przekazywać środki na ten cel bezpośrednio konto parafialne. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary!
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz zeszłotygodniowy numer „Parafianina” z kalendarium historii naszej parafii. Są także parafialne kalendarze na przyszły rok, z akcentem jubileuszu 30-lecia naszego kościoła, w cenie 12 zł.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Mateusz Brędowski, par. św. Anny w Gliwicach
Magdalena Wojciechowska, par. św. Anny w Gliwicach

Maciej Grabowski, par. św. Anny w Gliwicach
Magdalena Przybytni, par. św. Anny w Gliwicach