Informacje Duszpasterskie: 22.11.2020 roku

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnią niedzielę roku liturgicznego.
2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
3. Zgodnie z ustaleniami państwowymi obecnie w naszym kościele w jednej Mszy św. lub nabożeństwa może uczestniczyć 75 wiernych. Należy zachować odległości 2 m od poszczególnych osób oraz zakrywać usta i nos. W kaplicy adoracji jednocześnie może przebywać nie więcej nić 5 osób.
4. Na czas obowiązujących restrykcji Biskup Gliwicki udziela wiernym diecezji ogólnej dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy św.
5. We wtorek po Mszy św. wieczornej w kościele nabożeństwo Słowa Bożego z rozważaniem i adoracją Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.
6. W czwartek (26.10) o godz. 17.30 kolejne Nabożeństwo ku czci św. Anny. Prośby i podziękowania można składać przez nabożeństwem w zakrystii.
7. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna. Roztropności rodziców pozostawiamy decyzję o uczestnictwie dzieci.
8. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski, Koronka do Bożego Miłosierdzia.
9. W sobotę o godz. 17.00 w salkach nauka przedchrzcielna.
10. Od godz. W sobotę 17.00 okazja do spowiedzi.
11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.
12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, w którym znajdują się materiały roratnie. W zakrystii dostępne są nasze parafialne kalendarze oraz kalendarze naszego seminarium.