Informacje Duszpasterskie: 10.10.2021 roku

1. Obchodzimy dzisiaj kolejny Dzień Papieski św. Jana Pawła II. Zachęcamy do nabywania papieskich, wadowickich kremówek.
2. Trwa miesiąc październik, zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: codziennie o godz. 17.15; piątki dla dzieci po Mszy szkolnej, dla dorosłych o godz. 19.00; w niedziele o godz. 15.15.
3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. We środę po Mszy św. wieczornej ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. W czasie nabożeństwa zostanie zainaugurowana męska Róża Różańcowa, której patronował będzie bł. Stefan kard. Wyszyński.
5. W czwartek o godz. 17.00 w kościele spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. Dzieci poprowadzą w tym dniu Różaniec.
6. Piątek o godz. 21.00 Apel Jasnogórski, Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy ku czci św. Jana Pawła II oraz indywidualne błogosławieństwo relikwiami Świętego.
7. W sobotę o godz. 10.00 warsztaty plastyczne dla marianek i ministrantów.
8. Kolekta dzisiejsza na wymianę nawierzchni wokół kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 31. Rocznicę Poświęcenia naszego kościoła. Uroczysta suma w intencji parafian i budowniczych kościoła o godz. 11.00. Kazania wygłosi o. Sergiusz Bałdyga OFM, gwardian klasztoru ojców franciszkanów w Panewnikach. O godz. 15.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji budowniczych i fundatorów naszego kościoła.
10. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Piotr Kijas, par. MB Różańcowej w Rzeczycach
Adrianna Bujara, par. św. Anny w Gliwicach

Piotr Niewiadomski, par. św. Anny w Gliwicach
Katarzyna Okapiec, par. św. Anny w Gliwicach