Informacje Duszpasterskie: 21.11.2021 roku

1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnią niedziela w roku liturgicznym.
2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. W czwartek godz. 17.00 w salkach spotkanie dzieci pierwszokwomunijnych i ich rodziców (klasa III b).
5. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna.
6. O godz. 18.00 w piątek Nabożeństwo ku czci św. Anny. Prośby i podziękowania za wstawiennictwem naszej Patronki można składać w zakrystii.
7. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski, Koronka do Bożego Miłosierdzia.
8. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy czas Adwentu. W czasie sobotniego nabożeństwa zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Już dziś zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych od udziału w Roratach (poniedziałki, środy i piątki o 18.00; wtorki i czwartki o 6.30, w soboty o 8.00)
10. W przyszłą niedzielę w salkach parafialnych odbywać się będzie Kiermasz Adwentowy, podczas którego będą sprzedawane ozdoby świąteczne, świece, opłatki oraz ciasta. Prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz wszystkich chętnych parafian o upieczenie ciast. Można je przynosić do salek w sobotę między godz. 12.00 a 14.00. Chętnych do pomocy przy kiermaszu zapraszamy do współpracy.
11. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz zbiórka do puszek na rzecz migrantów.
13. Przy wyjściu z kościoła można zamówić wieniec adwentowy, który będzie można odebrać w przyszłą niedzielę w czasie kiermaszu. Wieńce będą przygotowywać ministranci naszej parafii.
14. W zakrystii są do nabycia nasze parafialne kalendarze na 2022 rok.