Informacje Duszpasterskie: 26.12.2021 roku

1. Przeżywamy dzisiaj Święto Świętej Rodziny. Witamy pośród nasz ks. Marka Konska, który wygłosi do nas Słowo Boże.
2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
3. W poniedziałek Święto św. Jana Apostoła. W tym dniu błogosławi się wino.
4. We wtorek obchodzimy Święto św. Młodzianków, o godz. 9.00 Msza św. w intencji dzieci i niemowląt naszej parafii. Dzieci na tę Mszę św. przynoszą plansze z obrazkami roratnimi.
5. W piątek ostatni dzień Roku Pańskiego 2021, o godz. 17.00 Msza św. dziękczynna za kończący się rok, po niej nabożeństwo dziękczynne.
6. W sobotę pierwszy dzień Nowego 2022 Roku, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. O godz. 15.30 nabożeństwo o pokój. Nie ma w tym dniu Mszy św. o 6.30.
7. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii
8. Kancelaria w tym tygodniu będzie nieczynna.
9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świąteczny numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10 zł. oraz nasz parafialny kalendarz.
10. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są także egzemplarze „Biblii na każdy dzień”. Wszystkich, którzy pragną zgłębiać Słowo Boże i żyć nim na codzień zachęcamy do zabrania egzemplarza. Do koszyczka obok można złożyć dobrowolną ofiarę, ale nie ma takiej konieczności. Ewentualne ofiary będą przeznaczone na pomoc Kościołowi w Libanie.
11. Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniu szopki oraz zadbali o świąteczny wystrój kościoła. Bóg zapłać!