Informacje Duszpasterskie: 09.01.2022 roku

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczyna się tzw. Okres Zwykły. Tradycyjnie dekoracje świąteczne oraz śpiew kolęd trwają do 2. lutego.
2. O godz. 15.30 dzisiaj zapraszamy na nieszpory niedzielne.
3. Trwają Msze św. kolędowe. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii, według podanego planu. Serdecznie dziękujemy za składane ofiary kolędowe. W czasie Mszy kolędowych nie ma Mszy św. szkolnych.
4. Nowi mieszkańcy naszej parafii, bądź ci, którzy zmienili mieszkanie, a chcieliby swoje mieszkania poświęcić, mogą umawiać się w zakrystii lub kancelarii na indywidualne odwiedziny i poświęcenie nowych mieszkań.
5. W poniedziałek o godz. 20.00 spotkanie modlitewne dla mężczyzn.
6. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
7. W czwartek godz. 17.00 w salkach spotkanie dzieci pierwszokwomunijnych i ich rodziców (klasa III a).
8. W piątek o godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
9. W sobotę o godz. 18.00 zostanie odprawiona kolejna Msza św. w intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy.
10. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Do kolejnych tegorocznych numerów „Gościa” dołączone będą płyty z Biblią Audio, w bieżącym numerze pudełko na komplet płyt. Cena „Gościa” wzrosła do 8 zł.
12. W dniach 1-11 czerwca br. planowana jest parafialna pielgrzymka „Śladami św. Pawła” do Grecji. W planie zwiedzanie miejsc związanych ze św. Pawłem oraz Starożytną Grecją. Bliższe informacje oraz zapisy w zakrystii.