Informacje Duszpasterskie: 16.10.2022 roku

1. Świętujemy dzisiaj 32. Rocznicę Poświęcenia Kościoła. Witamy pośród nas ks. Wojciecha Kamczyka, który głosi do nas Słowo Boże.
2. O godz. 15.15 dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w intencji budowniczych i fundatorów naszego kościoła.
3. Z racji kolejnego Dnia Papieskiego przed kościołem do nabycia papieskie, wadowickie kremówki oraz zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
4. O godz. 17.00 dzisiaj koncert z okazji 30. lecia chóru parafialnego ‚Cantabile’. Wystąpią: Chór Katedralny, Chór Parafii św. Bartłomieja oraz Chór ‚Cantabile’.
5. Trwa miesiąc październik, zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: codziennie o godz. 17.15; piątki dla dzieci po Mszy szkolnej, dla dorosłych o godz. 19.00; w niedziele o godz. 15.15.
6. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
7. W środę o godz. 19.15 w kaplicy św. Anny spotkanie modlitewne w duchu Taizé.
8. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna.
9. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski, Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy ku czci św. Jana Pawła wraz z uczczeniem relikwii Świętego.
10. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Misjonarza Oblata Maryi Niepokazanej, który wygłosi kazania, a po Mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne na 2023 rok. Kolekta przyszłej niedzieli za potrzeby misji.
11. Od jutra (poniedziałek) można zamawiać w kancelarii intencje mszalne na 2023 rok. Do końca października zamawiać można wyłącznie intencje za żywych, natomiast od początku listopada także intencje za zmarłych.
12. Można już składać wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w pierwszych dniach listopada. Odpowiednie karteczki są wyłożone z tyłu kościoła. Bardzo prosimy, by zwłaszcza nazwiska pisać drukowanymi literami.
13. Przy wyjściu z kościoła nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Gość Extra” poświęcony tematowi Bożego Miłosierdzia.
14. W sobotę 12 listopada planowana jest parafialna pielgrzymka do Krzeszowa i Świdnicy. Koszt: 130 zł (przejazd, zwiedzanie, obiad), zapisy w zakrystii.