Informacje Duszpasterskie: 08.01.2023 roku

1. Przeżywany dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego.
2. O godz. 17.00 dzisiaj zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszego parafialnego chóru „Cantabile”. Nie ma dziś nieszporów niedzielnych.
3. W poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 6.30 zostaną odprawione Msze św. w intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy z Kalkuty.
4. W sobotę o godz. 18.00 odprawiona zostanie kolejna Msza św. Kolędowa, która jest przeznaczona głównie dla tych, którzy z różnych powodów nie chcą przyjąć kolędy w domu, a chcą prosić o Boże błogosławieństwo dla swojej rodziny. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła rozdawane będą obrazki kolędowe oraz będzie możliwość złożenia ofiary kolędowej. Za ofiary składane w czas kolędy serdeczne: Bóg zapłać!
5. W związku z kolędą i feriami do końca stycznia nie będzie Mszy św. szkolnej, Msza św. wieczorna w piątki o godz. 18.00, nie będzie także odprawiany piątkowy Apel.
6. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
7. Kancelaria w czasie kolędy jest nieczynna. Pilne sprawy prosimy załatwiać w zakrystii po Mszach św.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” w nowej cenie 10 zł; „Mały Gość Niedzielny” od tego roku w cenie 7 zł.