Informacje Duszpasterskie 22.10.2023 roku

 1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny. Witamy w naszej parafii o. Leszka Walendzika, Oblata Maryi Niepokalanej. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Po Mszy św. ojciec będzie rozprowadzał kalendarze misyjne na 2024 rok.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: dzisiaj o godz. 15.15; w ciągu tygodnia o godz. 17.15; w piątki dla dzieci po Mszy św. szkolnej, dla dorosłych o godz. 19.00.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla młodych małżeństw.
 5. Także w środę po Mszy św. wieczornej w salkach spotkanie dla młodzieży.
 6. W czwartek o godz. 17.15 kolejne Nabożeństwo ku czci św. Anny połączone z Różańcem. Prośby i podziękowania za wstawiennictwem św. Anny można składać przez nabożeństwem w zakrystii.
 7. W piątek o godz. 17.00 w piątek Msza św. szkolna.
 8. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 9. W niedziele 15 minut przed przed Mszami o godz. 9.30 i 11.00 wyświetlane są filmy z cyklu „Nowa Jakość Życia”.
 10. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 11. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
 12. Można już składać wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w pierwszych dniach listopada. Odpowiednie karteczki są wyłożone z tyłu kościoła. Bardzo prosimy, by zwłaszcza nazwiska pisać drukowanymi literami.
 13. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Gość Niedzielny”; „Mały Gość Niedzielny” oraz „Gość Extra” poświęcony objawieniom maryjnym (14 zł). Są także do nabycia znicze Caritas w cenie 4 zł.
 14. W niedziele 28. października oraz w Uroczystość Wszystkich Świętych po Mszach św. przed kościołem ministranci będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane stroiki na cmentarz. Zebrane środki będą przeznaczone na cele LSO.