Informacje Duszpasterskie 12.11.2023 roku

 1. Dzisiaj o godz. 15.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. Do środy 15. listopada po Mszach św. wieczornych Różaniec za zmarłych.
 3. W poniedziałek o godz. 19.00 w kościele spotkanie dla uczniów klas drugich szkół ponadpodstawowych (II rok) przygotowujących się do bierzmowania.
 4. We wtorek po Różańcu za zmarłych spotkanie Kręgu biblijnego.
 5. W środę o godz. 19.00 w kościele spotkanie dla uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (I rok) przygotowujących się do bierzmowania.
 6. W czwartek przeżywać będziemy dzień Kanonicznej Wizytacji Biskupiej. Ksiądz Biskup Sławomir Oder spotka się najpierw z kapłanami, o godz. 15.30 na plebanii odbędzie się spotkanie z przedstawicielami grup parafialnych, o godz. 16.30 (również na plebanii) spotkanie z Radą Parafialną i Radą Ekonomiczną. O godz. 18.00 Biskup Ordynariusz przewodniczył będzie Uroczystej Mszy Świętej Wizytacyjnej. Do udziału we Mszy św. zapraszamy serdecznie wszystkich parafian, poczty sztandarowe, służbę liturgiczną.
 7. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna.
 8. O godz. 21.00 w piątek Apel, Koronka oraz modlitwy ku czci św. Jana Pawła II z indywidualnym błogosławieństwem relikwiami Świętego.
 9. W niedziele 15 minut przed przed Mszami o godz. 9.30 i 11.00 wyświetlane są filmy z cyklu „Nowa Jakość Życia”.
 10. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
 11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Gość Niedzielny”i „Mały Gość Niedzielny”.
 12. Od przyszłej niedzieli listopada Dzieci Maryi będą rozprowadzać kalendarze adwentowe „Boski Adwent”.
 13. W sobotę 9. grudnia organizowany jest wyjazd na Jarmark Adwentowy do Drezna. W programie min. zwiedzanie historycznej części miasta, Msza św., jarmark. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.