Ogłoszenia duszpasterskie na 17 niedzielę zwykłą — 29.07.2012

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Odpustową ku czci naszej patronki św. Anny. Uroczystą Sumę Odpustową o godz. 11:00 odprawi i kazanie odpustowe wygłosi ojciec Mieczysław Kijaczek – Salwatorianin. Po Mszach św. ojciec Misjonarz będzie w środkowym przedsionku kościoła rozprowadzał materiały misyjne. Zapraszamy na uroczyste Nieszpory Odpustowe o godz. 15:00.

2. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca: w czwartek o godz. 6:30 msza św. o powołania kapłańskie i zakonne, natomiast w piątek o godz. 6:30 w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. W piątek o godz. 21:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.

4. W sobotę o godz. 17:00 nabożeństwo i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. W przyszłą niedzielę kazanie wygłosi ks. Neoprezbiter Rafał Jakubina ze Starych Gliwic i po każdej mszy św. udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.

6. W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny odbędzie się odpust franciszkański ku czci MB Anielskiej.

7. Zapraszamy do uczestnictwa w Gliwickiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 16-18.08. Zapisy w kancelarii parafialnej.

8. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i miesięcznik List można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła

9. Zmarła nasza parafianka Krystyna Okupny. Pogrzeb we wtorek o godz. 11:00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Łabędach.