Ogłoszenia parafialne: 01.06.14 r. – VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstapienia Pańskiego

1.    Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2.    Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii, przed kościołem  zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie, natomiast w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc powodzianom na Bałkanach. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać.”
3.    Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim organizatorom kiermaszu parafialnego. Dziękujemy Prezydentowi Miasta Gliwice, Radzie Osiedla, Radzie Parafialnej, zespołowi Caritas, ofiarodawcom ciasta i drobnych upominków, ministrantom i Mariankom, dzieciom szkoły podstawowej, młodzieży, zespołom artystycznym, restauracji Helion i wszystkim parafianom.

4.    Dziś parafia św. Jerzego w Łabędach obchodzi jubileusz 75-lecie konsekracji kościoła. Uroczysta msza św. jubileuszowa będzie odprawiona o godz.11.00, natomiast nieszpory jubileuszowe będą odprawione o godz. 15.00. Dziś nie będzie nabożeństwa w naszej parafii.
5.    W piątek o godz. 21:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.
6.    W piątek spowiedź  św. dla dzieci i młodzieży
•    godz. 15:00 – klasy III, IV i V
•    godz. 16:00 – klasy VI i gimnazjum
7.    W piątek obchodzimy I piątek miesiąca. Msza św. w intencji czcicieli NSPJ w piątek o godz. 6:30.
8.    W sobotę od godz. 8:00 odwiedziny chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
9.    W sobotę obchodzimy I sobotę miesiąca. Nabożeństwo o godz. 17:00 i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
10.    W niedzielę obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha św. i zapraszamy na nieszpory o godz. 15:30
11.    Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Parafianina można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.