Ogłoszenia parafialne: 08.11.15 r. – XXXII niedziela zwykła

  1. Zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych zalecanych o godz. 15:15
  2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na budujący się kościół św. Józefa w Bytomiu, a przed kościołem zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać.”
  3. W poniedziałek przypada rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, katedry Biskupa Rzymu, Matki wszystkich kościołów katolickich.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III we wtorek o godz. 15.00 lub w czwartek po wieczornej Mszy św.
  6. Spotkanie grupy młodzieżowej w środę o 19.30.
  7. W piątek o godz. 16:30 spotkanie matek szensztackich, natomiast o godz. 18:00 spotkanie rodzin szensztackich.
  8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy z posługą Słowa Bożego ks. Artura Pytla diecezjalnego koordynatora ŚDM, który przybliży na idee tego spotkania młodzieży całego świata z Ojcem Świętym, Po każdej Mszy św. będzie miał miejsce kiermasz na którym, będzie można nabyć między innymi gadżety związane z ŚDM. O godzinie 17.00 spotkanie w kościele dla młodzieży, która zamierza uczestniczyć w ŚDM w Krakowie, oraz dla rodzin, które zdecydowały się przyjąć pielgrzymów do swoich domów
  9. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Parafianina można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.
  10. Zmarł nasz parafianin Józef Pawusch. Pogrzeb we wtorek o godz. 11:00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Łabędach. Wieczny odpoczynek …