Ogłoszenia parafialne: 23.04.17 r. – II Niedziela Wielkanocna Czyli Miłosierdzia Bożego

 1. Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i uroczystość odpustowa w parafii św. Jerzego w Łabędach. Suma odpustowa o godz. 11:00, natomiast nieszpory o godz. 15:00. W tym dniu nie ma nieszporów w naszej parafii.
 2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na parafię, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na poszkodowanych w Aleppo. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Caritas.Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 3. Dziś składamy skarbonki miłosierdzia do kosza obok chrzcielnicy.
 4. Dziś o godz. 16:00 msza św. w intencji ks. Rafała z okazji urodzin.
 5. We wtorek obchodzimy św. Marka Ewangelisty. Przed mszą św. będzie procesja błagalna o urodzaje.
 6. W czwartek w domu katechetycznym spotkanie dzieci I-komunijnych z rodzicami:15:30 – klasa III c, 16:20 – klasa III a i 17:10 – klasa III b i dzieci z innych szkół, natomiast od godz. 16.00 odbieramy komunijne stroje liturgiczne
 7. W piątek o godz. 19.00 spotkanie Zespołu Synodalnego (Rady Parafialnej i Szafarzy komunii)
 8. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna.
 9. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna IX Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
 10. Każdy parafianin osiągający przychody może bez ponoszenia żadnych kosztów odpisać 1% od swojego podatku i przeznaczyć na działalność organizacji pożytku publicznego. W celu dokonania odpisu wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000283966 z dopiskiem, że środki mają być przekazane do Rzymskokatolickiej Parafii św. Anny w Gliwicach-Łabędach.
 11. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego (z filmem „Zmartwychwstały”), Małego Gościa można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.