Informacje Duszpasterskie: 06.01.2019 roku

  1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby misji. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 15.30.
  2. Jutro o godz. 6.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy. W kaplicy adoracji składane są ofiary, stąd przez kolejne trzy poniedziałki rano będą odprawiane Msze św. w tych intencjach.
  3. W piątek o godz. 17.00 spotkanie dla Matek Szensztackich, natomiast o godz. 18.30 spotkanie dla Rodzin Szensztackich. Spotkania poprowadzi s. Eleonora.
  4. Trwają odwiedziny kolędowe. Plan kolędy wywieszony jest w gablotkach oraz na stronie internetowej.
  5. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje na Mszach św. porannych.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego.
  7. Na przełom maja i czerwca przyszłego roku planowana jest parafialna pielgrzymka do Włoch (Rzym, Asyż, Monte Sant’angelo, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Loreto, Padwa, Wenecja). Termin: 27.05-03.06.2019r.. Cena: 290Eur + 1170Pln. Bliższe informacje oraz zapisy w zakrystii. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.
  8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.