Informacje Duszpasterskie: IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019 roku

1. Dzisiaj o godz. 15.15 Nabożeństwo Dziękczynne dzieci po przyjęciu I-szej Komunii św.
2. Nabożeństwa Majowe: od poniedziałku do piątku po Mszach św. wieczornych; w soboty o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.
3. O godz. 17.00 dzisiaj pierwsza nauka przedślubna.
4. W poniedziałek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
6. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna. Niestety frekwencja na ostatnich Mszach szkolnych była bardzo niska, dlatego prosimy rodziców i dziadków, by przypomnieli dzieciom o Mszy św. szkolnej.
7. W piątek o godz. 21.00 Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia połączone z ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II.
8. W przyszłą niedzielę przypada rocznica święceń kapłańskich Księdza Prałata Piotra Kansego. Msza św. w Jego intencji o godz. 8.00.
9. O godz. 9.15 w przyszłą niedzielę Rocznica I-szej Komunii św. Próba dla dzieci rocznicowych w sobotę o godz. 10.00, a po niej dla nich spowiedź.
10. Z 17/18 (piątek/sobota) maja organizowany jest wyjazd mężczyzn do Niepokalanowa na nocne czuwanie. Chętnych prosimy by zgłaszali się u ks. Pawła.
11. Kolekta dzisiejsza, a także przyszłej niedzieli na potrzeby parafii. „Bóg zapłać”.
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego” oraz czasopismo „Cuda i Łaski Boże” w cenie 4 złotych..

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Rafał Kędziak, par. św. Anny w Gliwicach
Elżbieta Jakubaszek, par. św. Anny w Gliwicach