Informacje Duszpasterskie: 17 niedziela zwykła – 28.07.2019 roku

1. Przeżywamy dzisiaj nasz Odpust Parafialny ku czci św. Anny. Serdecznie witamy pośród nas ks. Grzegorza Kadziocha i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Zapraszamy na godz. 15.00 na Uroczyste Nieszpory Odpustowe. Wszystkim parafianom i gościom z okazji Odpustu życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Anny, naszej Patronki.
2. W czwartek przypada I-szy czwartek miesiąca. Od 17.00 adoracja; o 17.30 nabożeństwo pierwszoczwartkowe.
3. W piątek przypada I-szy piątek miesiąca, Msza św. w intencji czcicieli NSPJ o godz. 6.30. Nabożeństwa do NSPJ po Mszach św. porannej i wieczornej.
4. W sobotę przypada I-sza sobota miesiąca, o godz. 8.00 odwiedziny chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. O godz. 17.00 nabożeństwo zmiany tajemnic Żywego Różańca.
5. Od 2 do 21 sierpnia Pan Organista będzie na urlopie. W tym czasie na Mszach św. w ciągu tygodnia nie będzie organisty.
6. W dniach 15-17 sierpnia br. odbędzie się 373 (27 diecezjalna) Piesza Pielgrzymka Gliwicka na Jasną Górę. Rozpoczęcie w czwartek 15 sierpnia Mszą św. o godz. 8.00 w Katedrze; zakończenie w sobotę Mszą św. o godz. 15.00 na Wałach Jasnogórskich. Zapisy do naszej dekanalnej „Grupy Brązowej” w zakrystii. Opłata pielgrzymkowa wynosi 20 zł. Znaczki „Duchowych Pielgrzymów” w cenie 5 zł do nabycia w zakrystii.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Rafał Tomecki, par. św.Anny w Gliwicach
Aleksandra Nicpoń, par. św.Anny w Gliwicach

Dawid Połczyński, par. św.Anny w Gliwicach
Sandra Wesołowska, par. św.Anny w Gliwicach

Maciej Kubera, par. św.Anny w Gliwicach
Zuzanna Kubica, par. MB Bolesnej w Boruszowicach

Mateusz Kuźmiński, par. św.Anny w Gliwicach
Katarzyna Pajek, par. św. Jacka w Gliwicach

Dawid Wróblewski, par. św. Anny w Gliwicach
Magdalena Kempa, par. Ducha Świętego w Rudzie Śl.