Informacje Duszpasterskie: 09.02.2020 roku

1. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
2. W poniedziałek godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. W środę po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
5. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna.
6. Po Mszy św. wieczornej w piątek spotkanie grupy formacyjno-modlitewnej.
7. O godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
8. W sobotę od godz. 17.00 okazja do spowiedzi, o 17.30 nabożeństwo przygotowania do niedzieli.
9. Dziękujemy serdecznie za złożone dziś ofiary na pokrycie kosztów ogrzewania. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać!
10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. przed Kościołem zostanie przeprowadzana zbiórka pieniędzy do puszek na bardzo kosztowne operację prawej rączki i nóżki Lenki Grządziel, która urodziła się z wieloma problemami, między innymi z zarośniętym przełykiem, z brakiem kości promieniowej i ze skróconą oraz wygiętą kością łokciową i prawą stopą końsko-szpotawą. Operacja da Lence szansę na normalny rozwój i odzyskanie sprawności. Rodzice Lenki Piotr i Natalia Grządziel już dziś serdecznie dziękują za wsparcie materialne oraz duchowe.
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego” oraz nowy numer „Parafianina”.
12. Podobnie jak w ubiegłych latach istnieje możliwość przekazania 1% swojego podatku na działalność statutową i charytatywną naszej parafii. Każdy z parafian (i nie tylko): pracujący, emeryt, rencista może bez ponoszenia żadnych kosztów odpisać 1% od swojego podatku. Wzory odnośnych dokumentów będą wyłożone w przedsionku kościoła. W późniejszym czasie będzie również okazja, by skorzystać z darmowej pomocy przy wypełnianiu zeznań podatkowych.