Informacje Duszpasterskie: 05.04.2021 roku

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, byśmy mogli pięknie i owocnie przeżyć te Święta: służbie liturgicznej, scholi, kościelnym, organiście, paniom, które przygotowywały świąteczne dekoracje. Serdeczne „Bóg zapłać”.
2. We wtorek, z racji tzw. „Emaus kapłańskiego” nie będzie Mszy św. wieczornej. Także kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
3. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna. W obecnej sytuacji roztropności rodziców pozostawiamy decyzję o uczestnictwie dzieci we Mszy św. szkolnej.
4. W piątek o godz. 21.00 (po wielkopostnej przerwie) Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Niedzielę Miłosierdzia. W tym dniu przynosimy skarbonki Caritas z jałmużną wielkopostną. W tym dniu także zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.
6. O godz. 15.30 w przyszłą niedzielę Nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.
7. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby KUL. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona będzie na wymianę nawierzchni wokół kościoła. Bardzo serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary, także te przekazywane na konto parafialne.
8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.
9. Zgodnie z kolejnymi obostrzeniami państwowymi w naszym kościele w jednej Mszy św. może uczestniczyć 57 osób, zachowując dystans i zasłaniając usta i nos. Bardzo prosimy by restrykcyjnie przestrzegać ograniczeń ilości osób!!! Można uczestniczyć we Mszy św. na zewnątrz kościoła, gdzie jest włączone nagłośnienie oraz rozdzielana jest Komunia św. Na zewnątrz również należy zachować odpowiedni dystans.