Informacje Duszpasterskie: 09.10.2022 roku

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: dzisiaj o godz. 15.15; w ciągu tygodnia o godz. 17.15; w piątki dla dzieci po Mszy św. szkolnej, dla dorosłych o godz. 19.00.
2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
3. W czwartek po Mszy św. wieczornej ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Nie będzie w tym dniu Różańca przed Mszą św. wieczorną.
4. W piątek o godz. 17.00 w piątek Msza św. szkolna.
5. Po wieczornym Różańcu w piątek (około 19.45) zapraszamy na spotkanie do salek młode małżeństwa, które chciałyby pogłębiać swoją wiarę poprzez wspólną modlitwę i zgłębianie tematów dotyczących życia chrześcijańskiego.
6. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 32. Rocznicę Poświęcenia naszego kościoła. Uroczysta suma w intencji parafian i budowniczych kościoła o godz. 11.00. Kazania wygłosi ks. Wojciech Kamczyk z Katowic. O godz. 15.15 Nabożeństwo Różańcowe w intencji budowniczych i fundatorów naszego kościoła.
8. Także w przyszłą niedzielę kolejny Dzień Papieski. Do nabycia będą papieskie kremówki, a przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
9. O godz. 17.00 w przyszłą niedzielę koncert z okazji 30. lecia naszego chóru parafialnego ‚Cantabile’. Wystąpią: Chór Katedralny, Chór Parafii św. Bartłomieja oraz Chór ‚Cantabile’. Serdecznie zapraszamy!
10. Kolekta dzisiejsza na cele remontowe kościoła. „Bóg zapłać!” za składane ofiary.
11. Przy wyjściu z kościoła nabycia: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Gość Extra” poświęcony tematowi Bożego Miłosierdzia.